O NAS

SKLEP KOMPUTEROWY TORUŃ

O NAS

PC BIT Komputer

Firma PC BIT KOMPUTER powstała w 2001 r. w Toruniu jako firma prywatna ze 100% udziałem kapitału polskiego. Od początku firma przyjęła strategię integratora systemów informatycznych sprzedającego głównie wiedzę, najnowocześniejsze rozwiązania i technologie informatyczne, oraz oferującego pełną fachową obsługę klienta zarówno przed jak i posprzedażną.

Od samego początku firma PC BIT KOMPUTER sprzedaje systemy serwerowe, komputery PC oraz stacje robocze pod własną marką PC BIT. Rozwiązania te zbudowane są o najwyższej jakości komponenty firm ASUS, Intel, Siemens, Matrox, ELSA, Enlight, i innych.
Warto wspomniec, że większośc naszych produktów objęte jest 24 miesięczną gwarancją. Nasze wysiłki koncentrujemy na dostarczaniu produktów i usług wysokiej jakości - dlatego ściśle współpracujemy z czołowymi producentami sprzętu i oprogramowania.

Zadowonych klientów

0

Osiągnięć

0

Firm / szkół

0

ZESPÓŁ

Krótko o nas.

Każda firma postrzegana jest przez klientów przez pryzmat swoich pracowników. Dlatego nasi ludzie to specjaliści w swoich dziedzinach, w pełni zaangażowani w sprawy firmy i w pełni się z nią identyfikujący. W obecnych czasach tylko takie podejście może zaowocowac podniesieniem jakości świadczonych usług, a co za tym idzie – Zadowoleniem Klientów. Właśnie dzięki pracownikom PC BIT KOMPUTER jest postrzegana przez swoich klientów jako godny zaufania i poważny partner.

handlowiec pc bit komputer

Tomasz Bednarski

Handlowiec

hanlowiec pc bit komputer

Radosław Dąbek

Handlowiec

e-mail: radek@pcbit.pl
gg: 485620
tel. (56) 657 24 74 oraz 657 24 75

pc bit kierownik serwisu

Tomasz Kłosiński

Inżynier IT/Kierownik serwisu

e-mail: serwis@pcbit.pl
gg: 8785560
tel. (56) 657 24 76, GSM: 503 132 871

CERTYFIKATY

Nasze zdobycze 🙂

amd pc bit komputer

AMD Fusion Partner Program

csb pc bit komputer

Dell Registered Partner